1 Ocak 2022 Cumartesi/Genç Oyder - III. Genç Oyder "YeNi" Eğitim Programı

2 senedir başarıyla sürdürdüğümüz YeNi, "Yeni Nesil, Yeni İşler" eğitim programımızın üçüncüsünü sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

YeNi Eğitim Programı; Otomotiv Yetkili Satıcılığın geleceğini yönetecek Yeni Nesil; sizleri iş dünyası için gerekli beceriler ve bilgiler ile buluşturmak üzere özel hazırlandı. 4 ay sürecek programda 5 farklı modülde "Boğaziçi Üniversitesi Yönetici Geliştirme" eğitimlerine katılacaksınız. Bunun yanı sıra Program içerisinde Otomotiv dünyasında halen yöneticilik yapmakta olan profesyonel isimlerden ilham veren konuşmalar dinleyecek, kendileriyle deneyimlerinizi paylaşabileceksiniz. Ayrıca alanında ün yapmış farklı uzmanlardan da iş dünyası içerisinde size değer katacak farklı konuları birlikte değerlendirme fırsatı yakalayacaksınız.

Eğitim Modülleri:

Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma: Aile Anayasası ve Yönetim , Aile Şirketlerinde Sürdürülebilirlik, Aile Şirketlerinde Kurumsallık

Finansal Yönetim: Fısıldayan Finansal Tablolar, Yetkili Satıcı Nakit Akışı & Bütçe Mimarisi

Operasyonel Süreç: Perakende Matematiği, Şirket Yönetiminde İş Zekası

Satış & Pazarlama: Bir Marka Ne ister, Yeni Nesil Satış Yönetimi, Dijital Pazarlama Farkındalığı, Dijital Dünyada Etkileşim ve Marka Yönetimi, Stratejik Pazarlama

Yönetim: Stratejik İkna Atölyesi, İnsan Kaynakları Yönetimi ve İş/Özel Yaşam Dengesi, Krizde Değişim Yönetimi, Z Kuşağı Eleman Yönetimi, Çoklu Marka Yönetimi

*Çok yakın zamanda tüm eğitim seansları için ajandalarınız da kapatılacak ve zoom linkleri gönderilecektir.

Ek olarak yine programımızın içerisinde liderlik stilinize farklı bir açıdan bakmak ve keşfettiklerinize göre uyumlu bir yönetim dili geliştirmek için kendinizi tanımak üzere koçluk görüşmeleriniz olacaktır.

*Koçluk Görüşmeleri için daha sonra ayrı bir mail paylaşacağız.

Genç bir Otomotiv Yetkili Satıcısı olarak bu programın sonunda kendinizi sektörün içinde çok daha fazla donanımlı ve öz güvenli hissedeceksiniz. Kendi iş ilişkileriniz ve iletişim ağınız açısından da programın fayda yarattığını söyleyebiliriz.

Bu yıl geçen iki dönemden farklı olarak, 4 kez 4 farklı Otomotiv Yöneticisi ile bir araya geleceğinizi ve eğitimleri yüz yüze alacağınızı söyleyebiliriz, diğer eğitim seansları daha sonra sizinle paylaşacağımız ajanda da göreceğiniz saatlerde online olarak gerçekleşecektir.

Programımız 23 Aralık Cuma günü NISSAN Avrupa Satış ve Pazarlama Transformasyon Başkan Yardımcısı Sinan Özkök’ün vereceği “Bir Marka Ne İster?” dersi ile başlayacak. Öncesinde aynı gün saat 9:00’da kendisiyle bir kahvaltı organizasyonu da düzenleyeceğiz. Bununla ilgili detayları içeren davet daha sonra size iletilecektir.

Yetkili Satıcıların geleceğini yönetecek olan genç neslin iş dünyası ve otomotive hazırlanmalarını amaçlayan bu programa katılmak için bizimle iletişime geçmenizi, yerinizi ayırtmanızı özellikle rica ediyoruz.

Bilgi almak için;

Tuba Sefayi Atalan (Alesta) tuba@alestaistanbul.com

Büşra Şimşek (Oyder) busra@oyder-tr.org

Dosyalar
GENÇ OYDER - YeNi 2023 Eğitim Programı.pdf