12 Ocak 2022 Çarşamba/Genç Oyder - Genç Oyder II. YeNi Eğitimi - OYDER Geleceğin Lider Yetkili Satıcılarını Yetiştiriyor!

OYDER Geleceğin Lider Yetkili Satıcılarını Yetiştiriyor

 

OYDER, yetkili satıcıların yeni kuşaklarını otomotiv yöneticiliği kültürü ile tanıştırmayı ve akademik formasyon çerçevesinde birikimlerini arttırarak geleceğin otomotiv bayilerinin yetiştirilmesini amaçlıyor. Yenİ gelişim programı, bu hedefle, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi BÜYEM’in koordinasyonu altında gerçekleşiyor. Geleceğin otomotiv bayi liderlerinin yetiştirilmesinin amaçlandığı YeNİ eğitim programı ile katılımcılar bilgiye hem farklı konularda belirlenmiş yoğun teorik eğitim içeriğiyle, hem de sektörün önde gelen isimlerinin katıldığı seminerlerle ulaşıyorlar.

 

Yenİ gelişim programının açılışı, zoom üzerinden OYDER Başkanı Turgay MERSİN ve GENÇ OYDER Başkanı Gizem YÜZBAŞIOĞLU tarafından yapılacak.

 

YeNİ 2022 = Yeni Nesil, Yeni İşler Katılımcı Profili

 

Gelecek nesil iş dünyasında söz sahibi olmak, aile işini daha ileriye götürmek, markanızı büyütmek için, bu bağlamda yetkinliklerini geliştirmek ve diğer genç nesil bayi liderleri ile entegre bir networkte ilerlemek isteyen tüm yetkili bayi 2. ve 3.nesil genç profesyonellerine açıktır.

 

Eğitim sonunda Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi BÜYEM tarafından verilecek sertifikanın yanı sıra her bir katılımcı, yine sektörün deneyimli yöneticilerinden daha önceden belirlenmiş konularda proje desteği alabilecek. Eğitim programında ayrıca özel davetli ilham veren konuşmacı seansları da olacak.

YeNi Eğitim programına yeni nesil yönetici adaylarını ve tüm GENÇ OYDER üyelerini davet ediyoruz. Eğitim ile ilgili detayları ekteki sunum dosyasından inceleyebilirsiniz.

Yetkili Satıcıların geleceğini yönetecek olan genç neslin iş dünyası ve otomotive hazırlanmalarını amaçlayan bu programa katılmak için bizimle iletişime geçmenizi, yerinizi ayırtmanızı özellikle rica ediyoruz.

 

Tuba Sefayi Atalan (Alesta) tuba@alestaistanbul.com

Dosyalar
Genç Oyder YeNi Eğitim Sunum Dosyası.pdf