Ayinemiz İştir..! Toplantıları

OYDER - Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği, 22 Mayıs 1989 tarihinde otomotiv yetkili satıcılarının hak ve menfaatlerini korumak ve savunmak, üyeleri arasında birlik duygusunu beslemek amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğumuz günden bugüne, OYDER çatısı altında birlikte çalışma fırsatı bulamadığımız kıymetli meslektaşlarımıza OYDER olarak kendimizi anlatmak, mesleğimiz adına yapmış olduğumuz çalışmaları aktarmak ve özellikle meslektaşlarımıza yönelik hazırladığımız projeleri birinci ağızdan tanıtmak amacıyla 18 Ocak 2021 tarihinde başlattığımız ve Şubat ayının ortasına kadar süren "Ayinemiz İştir...!" adı altında bir toplantı serisi düzenledik.

Toplantılarda;

  • Yıl içerisinde takip edilen ve sonuçlandırılan işler
  • Takibi devam eden ve meslektaşlarımızdan katkı bekleyen konular
  • Meslektaşlarımızı bekleyen tehditler ve çözüm önerileri
  • OYDER Finansal/İdari Destek Projeleri

 konuları hakkında katılımcılarımızla istişare ederek karşılıklı iletişimde bulunduk.

Toplantılara, Oyder Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahsuvaroğlu, Genç Oyder Yönetim Kurulu Başkanı Gizem Yüzbaşıoğlu'nun katılım gösterdiği ve Oyder Genel Sekreteri Çınar Noyan'ın moderatörlüğü yaptığı toplamda 14 adet toplantı gerçekleştirerek, 70 yetkili satıcımızla bir araya gelme fırsatı yakaladık. Toplantılarımız sonucu aramıza dahil olan ve gücümüze güç katan yeni üyelerimize bir kez daha kalbi-i şükranlarımızı sunar, çalışma yaşamlarında başarılar dileriz.