Değerli Meslektaşlarım,
Manevi duyguların en üst seviyede hissedildiği, iftar sofralarını paylaşmanın mutluluğunu yaşadığımız ve bizi birbirimize yakınlaştıran sevgi, dostluk ve kardeşlik gibi bağların önemini anladığımız mübarek bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, huzur içinde bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Bayramın dünya üzerinde barışın hâkim olduğu, huzur ve güven içinde geleceğe umutla bakabileceğimiz, tüm İslam alemi ve tüm insanlık için huzur ve esenliğe vesile olmasını temenni ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor; daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice günler ve bayramlar diliyorum.
Saygılarımla,
Dr. K. Altuğ ERCİŞ
OYDER Yönetim Kurulu Başkanı
Esenyalı Mah. Yanyol Cad. No:61 Varyap Plaza Ofis No:204, 34903 Pendik/İstanbul
0 (216) 355 73 16
0216 355 72 69