Değerli Dostlarım,
Bayramlar, bir toplumda millet olmanın, omuz omuza olmanın, birlik ve beraberlik içinde yaşamanın kuvvetlendiği, kırgınlıkların giderildiği, barış ve hoşgörü gibi değerlerin ön plana taşındığı, büyük küçük herkesin ortak paydada buluştuğu özel günlerdir.
Sevgi, saygı ve hoşgörü atmosferinin yoğun olarak yaşandığı Kurban Bayramı’nı bu yıl daha da coşkuyla idrak etmeli, bayram heyecanını evlerimizden eksik etmemeliyiz. Manevi değerlerimizi hayatın her alanında çocuklarımızın zihinlerine nakşetmeliyiz. Kurbanın özünde bulunan yardımlaşma ruhuyla bayrama hasret kalanların; yetim, garip, mazlum ve muhtaçların bayram sevinci olmalı, kurbanın bereketini paylaşmalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle değerli dostlarımın ve milletimizin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor; daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice günler ve bayramlar diliyorum.
Dr. K. Altuğ ERCİŞ
OYDER Yönetim Kurulu Başkanı
Esenyalı Mah. Yanyol Cad. No:61 Varyap Plaza Ofis No:204, 34903 Pendik/İstanbul
0 (216) 355 73 16
0216 355 72 69