Değerli Meslektaşlarım,
23 Nisan 1920 tarihinde açılan TBMM'nin kuruluşunun 102. yıldönümünü ve Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara bayram olarak armağan ettiği bugünü, büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz. TBMM'nin açıldığı gün, bağımsızlık yolunda Türk Ulusu'nun kendi azim ve iradesine inanarak başlattığı var olma mücadelesinin en önemli adımıdır. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, çocukların ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacağı bilinciyle davranmış ve çocuklara büyük sevgi ve saygı duymuştur. Biz de Ata’sının izinden giden bireyler olarak yarınlarımızın teminatı çocuklarımıza aynı sevgi ve saygıyla yaklaşmakta, onları her başarıya giden her yolda desteklemekteyiz. Bu duygu ve düşüncelerle geleceğimiz çocuklarımızın bayramı ve Ulusal Egemenliğimizin yıldönümünü kutluyor; başta Ulu Önder Mustafa Kemal olmak üzere tüm vatan kahramanlarını saygıyla anıyorum.
Saygılarımla,
Dr. K. Altuğ ERCİŞ
Oyder Yönetim Kurulu Başkanı
Esenyalı Mah. Yanyol Cad. No:61 Varyap Plaza Ofis No:204, 34903 Pendik/İstanbul
0 (216) 355 73 16
0216 355 72 69