Kasım 2016 Malatya Bölge Toplantısı

Değerli Meslektaşlarımız,

“OYDER DİYALOG TOPLANTILARI” adını verdiğimiz 29. Bölge buluşmamızı Kasım ayı içerisinde Malatyada gerçekleştireceğiz.
Bugüne kadar yaptığımız 28 adet Oyder Diyalog Toplantımızda Yetkili Satıcılarımızı doğrudan ilgilendiren konularda sektörün değerli temsilcilerini ve kanunun uzmanlarını sizlerle bir araya getirerek sivil toplum kuruluşu görevimizi yerine getirmeye gayret ettik.

Kasım ayında Malatya’da gerçekleştireceğimiz toplantımızda da otomotiv sektörü ile ilgili son güncel gelişmeleri ve şirketlerimizle ilgili önemli bir konu olan, “Şirketlerdeki Suistimaller ve İç Denetim” konusunu uzmanlarının anlatımı ile bölgedeki meslektaşlarımızla paylaşmak arzusundayız.

Şirketlerin itibarına zarar veren, milyonlara mal olan ve hayatları mahveden küresel bir sorun olan “Suistimal” ile alakalı olarak, Suistimale kalkışan kişi tipleri, yaptıkları suistimal türleri ve bu suistimalleri tespit etme yöntemlerine ilişkin detaylı bir bakış sunacağız.

“Şirketlerdeki Suistimaller ve İç Denetim” konusunda fikir sahibi olmak  ve gerçek örnekleri paylaşmak adına; Patronlarla birlikte, Genel Müdürlerimiz, Yöneticilerimiz, Mali Müşavirlerimiz ve Şirket Avukatlarını da toplantımıza davet etmek istiyoruz.

Detaylarını ilerleyen günlerde paylaşacağımız toplantımızda sizleri aramızda görmek arzusundayız.

Saygılarımızla,


Z. Alp Gülan
OYDER - Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı